22 Dec

Novinka od FunFace – Matrix 3D fotenie

Fotenie s FunFace nadobudlo úplne nový rozmer. Fotky teraz môžete mať aj v podobe 3D animácie. Hostí na vašej párty tak viete prekvapiť a zabaviť ešte viac.

Ako funguje Matrix 3D?

Pri Matrix 3D zapózujete pre siedmimi fotoaparátmi, ktoré vás naraz odfotia z rôznych uhlov.  Vďaka tomu vám vytvoríme 7 fotografií a taktiež jedinečnú animáciu s 3D efektom. Fotenie bude rýchle ale výsledky budú nesmierne zaujímavé.  Fotografie si môžete okamžite vytlačiť a animáciu vám tiež hneď vieme zaslať na email. Môžete si tak vytlačenú spomienku odniesť so sebou domov a tiež sa pochváliť vašou 3D fotkou na sociálnych sieťach.

Sedem fotoaparátov je rozmiestnených pod 180 stupňovým uhlom a obsluhuje ich náš skúsený personál. Hostia na večierku môžu pred fotoaparátmi skákať, tancovať alebo vykonávať akýkoľvek iný pohyb, my ho zachytíme a vytvoríme z neho 3D fotky. Táto nová technológia prináša zážitok o ktorom ste doteraz len snívali. .

Krátkymi 3D animáciami určite zaujmete hostí na vašej akcii a nakoľko sú 3D zábery niečím novým a sú na prvý pohľad zaujímavé, nepochybne ich s radosťou budú zdieľať aj na sociálnych sieťach. Ak si Matrix 3D objednáte na akúkoľvek akciu, môžete očakávať , že sa zábery rozšíria aj ďalej do sveta. Vďaka FuFace 3D Matrixu sa tak ľudia nie len zabavia na vašej akcii, ale si zábavu vďaka jedinečným 3D fotkám aj na veľmi dlhú dobu budú pamätať. Na fotografie z 3D Matrixu môžete taktiež umiestniť vašu značku alebo text, ktorý si sami zvolíte.

3D širokouhlé pozadie

Aby boli vaše fotky ešte lepšie, môžete využiť aj širokouhlé 3D pozadie zostavené z umelých kvetov. A ak by vám nestačilo trojrozmerné fotopozadie, môžeme vám počas fotenia  napríklad vystreliť konfety, ktoré dodajú fotke ďalší zaujímavý rozmer.