03 Nov

5 skvelých nápadov ako využiť fotky z fotokútika

Fotokútik na každej akcii prináša nie len zábavu, ale každý hosť si môže odniesť aj vytlačené fotografie. Ako však tieto fotky využiť keď si ich prinesiete domov? Pozrite si inšpirácie čo s nimi robiť, aby vám spríjemňovali dni ešte dlhú dobu.

Záložky z fotiek

Na záložku sa nesmierne hodia najmä podlhovasté fotky z fotoboxu vo formáte 5x15cm, avšak využiť môžete aj akýkoľvek iný formát. Ak sa vám chce s fotkami zabaviť, môžete ich predierkovať, do dierky prevliecť šnúrku a na jej koniec zavesiť napr. korálik alebo malý prívesok.

Vytvorte si fotostenu

Pridajte k fotografiám z fotokútika aj iné fotky a vytvorte si fotostenu. Vopred si premyslite do akého tvaru chcete fotky usporiadať, kúpte si obojstrannú lepiacu pásku a fotky na stenu jednoducho nalepte. Ak ich nechcete lepiť, môžete tiež na stenu napr. zavesiť svetielka a potom fotky zavesiť pomocou štipcov na šnúru pomedzi svetielka.

Vytvorte pamätnú knihu

Pamätná kniha či už pre vás samých alebo pre niekoho iného je vždy skvelým nápadom. Kúpte si fotoalbum do ktorého sa dá aj písať, nalepte fotky a napíšte ku každej príbeh alebo spomienku, ktorá sa k nej viaže. Ak ste si objednali fotokútik na svadbu, oslavu alebo ste mali FunFace fotobox na rozlúčke so slobodou, nalepte do pamätnej knihy všetky fotografie a požiadajte hostí aby vám napísali k fotkám na ktorých sa nachádzajú odkaz alebo prianie do budúcna. Takáto spomienka vás určite poteší a zabaví aj po mnohých rokoch.

Fotky si zarámujte

Zarámovanie fotiek môže znieť ako klišé, avšak vďaka rôznym veľkostiam fotiek z fotokútika môžete vytvoriť zaujímavé kúsky.  Vďaka fotopozadiam na mieru a profesionálnym záberom, môžu byť fotky z FunFace fotoboxu jedny z najkrajších ale vďaka rekvizitám aj najzábavnejších aké vo svojej zbierke budete mať. Preto sa ich určite oplatí vystaviť aj do rámu.

Spravte si z fotiek magnetky

Na to aby ste z fotiek vytvorili magnetky vám stačí kúpiť magnetickú pásku. Tú nalepíte zozadu fotiek a môžete sa z fotografií tešiť napr. na chladničke.