27 Dec

Kreatívna zábava na párty s Graffiti TV!

Graffiti Wall od FunFace už možno poznáte. Je to obľúbená atrakcia, ktorá prináša na párty ešte viac zábavy a viac možností, ako si s kamarátmi užiť oslavu. Graffiti TV funguje na podobnom princípe, s tým rozdielom, že nepotrebujete e-spray. Stačia vám totiž vaše prsty.

Veľká dotyková obrazovka

Nemusíte byť grafickí dizajnéri, aby ste vedeli Graffiti TV ovládať. Intuitívny panel vám poskytuje veľa možností, na ktoré stačí ťuknúť prstom a zvoliť si ich. Môžete kresliť, vyfarbovať, pridávať prvky, písať, meniť sklony... Možnosti sú skutočne široké a o výsledku rozhoduje len vaša fantázia.

Zvládnete to aj bez rekvizít

Fotenie s rekvizitami je sranda, no čo ak ich nemáte poruke? Nič sa nedeje, Graffiti TV myslí aj na takúto eventualitu. Stačí sa odfotiť a v móde úprav si vybrať niektorý z grafických prvkov. Fúziky, okuliare, doplnky ako balóny, čiapky... Výber je vážne rôznorodý a v priebehu sekúnd pridáte do fotografie obrázky, ktoré doplnia váš outfit.

Jednotlivé prvky môžete podľa potreby upravovať, zväčšovať, zmenšovať či rotovať. Takto napasujete okuliare alebo čiapky bez problémov na akúkoľvek tvár či hlavu.

Printka sa postará o zvyšok

Nezabudnite na párty hashtag a o chvíľu máte svoju fotografiu vytlačenú. Šikovná Printka, ktorá je prepojená s ostatnými zariadeniami a dokonca so sociálnymi sieťami, bez problémov vytlačí upravené zábery.

Zorganizujte si párty súťaž!

Čo tak si vytvoriť mini-súťaž v rámci párty? S Graffiti TV máte novú disciplínu – najlepšie upravená párty fotka. Nech už vyhrá ktokoľvek, zábava to bude určite. Všetky upravené fotky si môžete vytlačiť pomocou Printky a vytvoriť si tak párty album alebo spomienkovú stenu.

Raz vidieť je lepšie, ako stokrát počuť (v tomto prípade čítať), preto si pozrite priamo vo videu, ako naša Graffiti TV funguje:

(embed YouTube videa: )