02 Oct

Novinka na firemné párty: fotografie z vtáčej perspektívy

Lookup & Smile je perfektná služba najmä pre veľké firemné párty. Fotobúdka na firemných akciách je silným ťahákom a rozprúdi zábavu. S Lookup & Smile okrem klasických fotografií môžete pridať svojim zábavným záberom nový uhol pohľadu z vtáčej perspektívy.

Ako funguje Lookup and smile

Podobne, ako ste zvyknutí pri klasickom fotokútiku FunFace, aj Lookup and smile poskytne krásne a kvalitné fotografie a jednoduchú ovládateľnosť. S tým rozdielom, že vaše zábery sú z vtáčej perspektívy. ;) Pre našich zákazníkov totiž na mieru pripravíme fotokútik Lookup and smile s fotoaparátom umiestneným vo výške tak, aby boli výsledné zábery zachytené z nadhľadu.

Pre aké firemné párty je táto fotobúdka vhodná

Pre všetky! Netradičný uhol neuškodí žiadnej párty, práve naopak, pridá vašim spomienkovým fotografiám úplne inú atmosféru. Najviac ju ocenia skupinky, ktoré sú početnejšie a pri klasickom uhle by sa v zábere nemuseli nachádzať všetci. Z vtáčej perspektívy tento problém nenastane a na vašich fotografiách budú viditeľní zamestnanci, kolegovia alebo priatelia bez toho, aby sa navzájom tienili alebo tí menšieho vzrastu zanikali v pozadí.   

S čím skombinovať fotobúdku Lookup and smile

Keďže zábery sú zachytené z nadhľadu, fotopozadia nie sú vždy ideálne. No tak, ako pri našich iných službách, určite oceníte kreatívne rekvizity s rôznymi témami, či už pôjde o štýlovú elegantnú oslavu, alebo tematickú párty. Rezervovať si so svojou fotobúdkou môžete pirátske, mafiánske alebo aj „právnické” rekvizity, a to je len zlomok z našej ponuky. Stačí, keď nám napíšete a my vám vytvoríme ponuku šitú na mieru.