12 Feb

5 dôvodov prečo je fotobúdka lepšia ako selfie fotky

Takmer na každej akcii si môžete všimnúť mnohých ľudí, ktorí si robia selfie fotky. Niektorí to robia nenápadne, iní pokojne v strede miestnosti so skupinou kamarátov. Prečo by však všetci mohli namiesto selfie fotiek radšej využiť fotokútik?

1.     Kvalita fotiek

Selfie fotku sa vám len málokedy podarí vyhotoviť v kvalite, ktorú by ste chceli. Mnohé mobily ani nemajú predný fotoaparát až tak vybavený, aby aj selfie fotky mohli byť naozaj kvalitné. Na večierkoch býva skôr prítmie, čo zvyčajne vedie k rozmazaným fotkám, prípadne na nich vidíte všetky pixely a neviete ich ani upraviť. Pri fotení vo FunFace fotoboxe nič z tohto nehrozí. Fotobúdka je vybavená vlastným bleskom, ktorý fotky primerane osvetlí. Navyše je všetko fotené na profesionálne a vysokokvalitné fotoaparáty.

2.     Možnosť fotopozadia a rekvizít na mieru

Na selfie fotkách bude za vami v slabšom osvetlení horko-ťažko niečo vidieť. Naopak pri fotkútiku si môžete spraviť fotky aj fotopozadím a rekvizitami na mieru. Fotografie takto budú vyzerať profesionálne a s rekvizitami sa taktiež poriadne zabavíte.

3.     Skupinové fotografie a ich zdieľanie

Problémy skupinových selfie fotiek určite všetci poznáte. Niekto má na nich obrovskú hlavu, niekto sa nezmestí vôbec, nehovoriac o tom, že zachytíte z každého len určitú časť tela. Ak chcete skvelé fotky z akcie aj so skupinou svojich kamarátov, využite radšej fotokútik. FunFace fotobox je obsluhovaný vyškoleným personálom a ten vám určite poradí ako sa na fotku postaviť tak, aby ste sa pomestili všetci. Ak sa v skupine odfotíte na mobil a chcete fotografie zdieľat aj s ostatnými, zvyčajne ich len rozpošlete cez sociálne siete, čím kvalitu fotiek opäť ešte znížite. Fotky z fotokútika vám zašleme okamžite na email a môžu ich tak všetci dostať hneď a v poriadnej kvalite.

4.     Okamžitá tlač fotiek

Z fotokútika vám vieme všetky fotky ihneď nie len rozposlať, ale aj vytlačiť. Môžete si tak okamžite odniesť spomienku z každej akcie. Budete tak mať istotu, že fotka len tak nezapadne prachom medzi ostatnými selfie fotkami vo vašom telefóne.

5.     Okamžité zdieľanie fotiek na sociálnych sieťach

Vďaka tomu, že fotky okamžite dostane aj na svoj email, môžete ich hneď aj zdieľať na sociálnych sieťach. Nemusíte sa stresovať s fotením vlastnej selfie a potom s jej úpravou. Z fotokútika dostanete priamo profesionálne vyzerajúcu fotografiu s ktorou sa  okamžite môžete pochváliť.