18 Jun

Už ste vyskúšali FunFace fotozrkadlo?

Pre každého milovníka poriadnych párty je fotozrkadlo povinnou jazdou. Ako vlastne funguje a čo všetko s ním môžete na párty robiť? Fotozrkadlo je jedna z našich nových vychytávok, ktoré vám pravidelne prinášame pre ešte lepšie párty, firemné akcie, teambuildingy alebo promo eventy. Vy aj vaši hostia si s ním užijete kopec zábavy.

Fotenie o zrkadlo má nový rozmer

Žiadne kúpeľňové fotografie, FunFace fotozrkadlo si môžete postaviť priamo do miestnosti, kde sa koná váš event. Fotozrkadlo mu dodá úplne iný rozmer. Dizajnová verzia nášho klasického fotokútika krásne dotvorí atmosféru a vynikne v akomkoľvek priestore. Využijete odraz zrkadla, na ktorom môžu byť rôzne dekorácie. Fantázii sa medze nekladú a ak máte špecifickú požiadavku, stačí nám ju popísať.

Branding fotozrkadla nie je problém

Tak, ako pri našich ostatných službách, aj pre FunFace fotozrkadlo môžete využiť branding. Chcete, aby bolo na zrkadle vaše firemné tričko, „v ktorom” sa ľudia odfotia? Nie je problém! Podobné kreatívne brandingy budú mať na vašej párty veľký úspech! Predávate okuliare? Nie je nič jednoduchšie, ako si zvoliť za polep fotozrkadla okuliare vo výške očí.

Hack pre konzistentný dress-code

Hostia občas ignorujú stanovený dress-code a prídu v kúskoch oblečenia, ktoré sa k téme párty nehodia. Tento drobný problém môžete vyriešiť pomocou fotozrkadla a na fotkách nebude nič vidno. Stačí si objednať polep zrkadla v štýle vašej párty a každý, kto sa oň odfotí, bude mať na sebe to správne štýlové tematické oblečenie.

Fotostena a rekvizity nesmú chýbať

Výborným doplnkom k FunFace fotozrkadlu sú fotostena a rekvizity, s ktorými budú fotky pred zrkladom ešte zábavnejšie. Zvoľte si tému, vyberte si vhodnú rekvizitu a fotopozadie a už pár sekúnd po fotení môžu vaši hostia držať v rukách štýlové fotografie.