07 Jul

FunFace Printka vs. Instax fotoaparát: Čo si vybrať na svadbu, či párty?

Na svadbách, či rôznych oslavách sú v posledných rokoch čím ďalej, tým obľúbenejšie fotoaparáty, ktoré ihneď na mieste vytlačia fotky pre všetkých hostí. Fotografie vám vytlačí aj FunFace Printka. Aké sú rozdiely medzi Printkou a Instax fotoaparátmi?

Čo je FunFace Printka?

Printka je veľmi jednoduchá na ovládanie a páčiť sa bude najmä ľuďom, ktorí obľubujú Instagram. Na svadbe či párty sa stačí odfotiť, fotografiu zdieľať na Instagram a použiť dohodnutý hashtag. Fotografie vďaka hashtagu v Printke nájdete a následne zvolené fotky môžete vytlačiť vo vybranom rozmere 9x13 cm alebo 10x15 cm. Výhodou je, že sa môžete fotiť aj na vlastné mobily, či iné zariadenia. Vytlačiť si tak môžete fotografie z akéhokoľvek spontánneho momentu a nemusíte čakať na špeciálne pózy pre fotografa.

Výhody FunFace Printky v porovnaní s Instax fotoaparátom

Vytlačené fotky potešia na akciách každého hosťa. Pamiatka, ktorú si rovno odnesiete domov, je príjemná. Ako si však vybrať, čo zvoliť na vašu svadbu alebo párty? Aké výhody má FunFace Printka?

  • Kvalita fotografií – pokiaľ ide o kvalitu fotografií, Printka bude mať nad Istaxom určite prevahu. Pokiaľ fotíte na kvalitnejší mobil, fotografie z Printky budú mať taktiež vysokú kvalitu.
  • Výber a množstvo vytlačených fotografií. Instax fotoaparát vytlačí každú fotku, ktorú spravíte a vždy len v jednej kópií. V Printke si môžete zvoliť počet kópií a nikto neodíde na prázdno. Celá skupina kamarátov, či spoločná foto rodiny môže potešiť každého člena, ktorý sa na nej nachádza. Na svadbe môžete vždy rovno vytlačiť aj kópiu pre ženích a nevestu a nalepiť im ju do svadobného albumu aj s pozdravom. Vyhnete sa tak sporom, kto si odnesie najlepšiu fotku a nebudete musieť vyhadzovať kvantá zbytočne vytlačených nepodarkov, ktoré si naopak domov odniesť nebude chcieť nikto.
  • Cena fotografií – náplne do Instax fotoaprátov naozaj nie sú lacné. Navyše nikdy dopredu neviete koľko ich budete potrebovať, a teda sa môže stať, že ich nebudete mať na svojej akcii dostatok alebo vám ich naopak zostane veľa neminutých. V Printke budete mať istotu, že sa fotka naozaj ujde každému.
  • Veľkosť fotografií – v Printke si môžete zvoliť aj veľkosť vytlačených fotiek. Na výber máte dva formáty – 9x13 cm alebo 10 x 15 cm.
  • Fotiť môžete kdekoľvek - keďže v Printke fotky vďaka špecifickému hashtagu nájdete, môžu byť fotené na akýkoľvek telefón, či iný prístroj s kamerou. Nemusíte teda čakať na fotografa ani zháňať kde sa momentálne nachádza fotoaparát. Všetky okamihy odfoťte na svoj mobil a následne ich vytlačíte v Printke.