06 Dec

5 vecí, ktoré potešia na akejkoľvek narodeninovej oslave

Dobré jedlo a nápoje sú základom každej narodeninovej oslavy. Okrem toho však úspech oslavy závisí aj od toho, aká je na nej zábava. Máme pre vás 5 tipov na aktivity, ktoré zaručene zabavia všetkých hostí.

1.      FunFace fotokútik

Fotokútik je skvelou kombináciou zábavy a zároveň dokumentácie vašej oslavy. Ak si poviete, že si všetko pofotíte sami, zvyčajne na to buď zabudnete, alebo sa ľuďom nechce a pri fotení sa cítia trápne. K fotokútiku však patria aj rekvizity, ktoré rozptýlia akékoľvek napätie a fotenie bude obrovskou zábavou. Fotokútiky milujú hostia všetkých vekových kategórií a nakoniec im bude ľúto, že fotenie skončí.

2.      Fit Light

Fit Light je skvelou voľbou, ak chcete hostí na oslave trochu rozhýbať. 8 blikajúcich senzorov skvelo otestuje reflexy každého jedného z nich. Jednotlivé senzory na striedačku blikajú a úlohou súťažiacich je stlačiť ten, ktorý práve svieti čo najrýchlejšie. Hostia si takto môžu spolu zasúťažiť a zistiť kto je najpohotovejší.

3.      Stolové hry

Stolové hry sú tiež obľúbenou voľbou pre narodeninové oslavy. V dnešnej dobe si viete vybrať zo stoviek hier pre deti či dospelých. Je len na vás, či budete chcieť párty hry alebo radšej niečo kľudnejšie. Nuda však s nimi na oslave určite nebude.

4.      FunFace Dance

Roztancujte hostí na oslave vďaka FunFace Dance. Na veľkej TV vám animované postavičky ukážu svoje tanečné pohyby a na vás bude ich napodobňovanie. Či už to pojmete ako súťaž, ktorý hosť vie najlepšie napodobniť tanečné kroky alebo necháte všetkých tancovať spolu, o zábavu budete mať určite postarané.

5.      Kvíz

Vytvorte pre svojich hostí zábavný kvíz. Ak máte tematickú párty, môže sa týkať práve vašej témy alebo môžete zvoliť úplne náhodné všeobecné otázky. Vymyslieť môžete aj malý darček, ktorý vyhrá ten, kto bude mať najviac správnych odpovedí.