13 Oct

Ako využiť FunFace Graffiti TV a Graffiti wall?

FunFace Graffiti Wall a Graffiti TV posúvajú fotokútik na úplne iný level. Každý hosť na akcii bude vďaka nim môcť vyskúšať svoju kreativitu.

FunFace Graffiti Wall

FunFace Graffiti Wall je moderný systém, ktorý prináša na každý event stovky tvorivých zážitkov. Ako Graffiti Wall funguje? Najskôr sa odfotíte vo fotobúdke a vaša fotka sa prenesie na Graffiti Wall. A tu sa začína ďalšie kolo zábavy. Následne si vezmete e-spray a môžete fotografiu dotvoriť podľa svojich predstáv. Stlačením trysky digitálneho spreju sa vaša fotografia premení na umelecké dielo. Je len na vás, či na fotografii všetkým dokreslíte fúzy, rožky, bubliny s textom alebo na stenu namaľujete dokonalý obraz.

FunFace Graffiti TV

FunFace Graffiti TV funguje podobne ako Graffiti Wall. Najskôr sa odfotíte a následne sa fotografia prenesie na TV s veľkou obrazovkou s priemerom 165cm. Na dotykovej TV môžete rukou svoje fotografie upraviť ako budete chcieť. Jednoducho upravíte svoje fotky alebo niečo dokreslíte na fotografie svojich priateľov.

Rozdiely medzi Graffiti Wall a Graffiti TV

Hlavným rozdielom medzi Graffiti TV a Graffiti Wall je plocha na ktorej budete prevádzať svoje umenie. Pri Graffiti Wall budete pomocou digitálneho spreja kresliť na digitálne plátno a pri Graffiti TV budete kresliť pomocou prstov na veľkú TV obrazovku. Ktorú službu si teda vybrať? Záleží od typu akcie a na vašich preferenciách, čo chcete nechať svojich hostí vyskúšať. Graffiti TV je ovládaním podobnejšia dotykovej ploche mobilného telefónu, na ktorom je mnoho ľudí zvyknutých upravovať či dokresľovať svoje fotky. Pri Graffiti Wall zas všetci vyskúšajú niečo nové.

Čo majú spoločné Graffiti Wall a Graffiti TV?

FunFace Graffiti Wall a Graffiti TV majú aj mnoho spoločného. Pri oboch môžete napríklad:

  • Využiť rôznorodé rekvizity od FunFace;
  • Pokreslené fotografie si môžete priamo na mieste nechať vytlačiť a rovnako ich dostanete emailom;
  • Využiť širokú škálu preddefinovaných obrázkov;
  • Na okraj fotografie môžete pridať svoje logo, či text.