06 Jul

Na čo myslieť pri plánovaní svadobného fotokútika?

Pokiaľ nepatríte medzi event manažérov, tak vaša svadbu bude pravdepodobne jednou z najväčších akcií, aké kedy naplánujete. Máme pre vás pár tipov, na čo myslieť pri plánovaní svadobného fotokútika, aby ste sa počas svojho večera mohli už len baviť a tešiť sa zo skvelých fotiek.

Kde bude fotokútik postavený?

Miesto pre fotokútik je dôležité. Pozrite si plán ako vyzerá miestnosť na vašu svadobnú hostinu a vymyslite miesto kde fotobox bude všetkým na očiach, ale zároveň nebude prekážať. Dajte pozor, aby napr. nestál v ceste medzi DJ-om prípadne kapelou a svadobnými hosťami. Myslite aj na fotostenu a neumiestnite ju tak, že niektorí hostia cez ňu nebudú vidieť. Na druhej strane ju môžete využiť aj vo svoj prospech - ak sa v priestore nachádza miesto, ktoré by ste radšej zakryli, fotostena sa o to postará.

Čas fotenia vo FunFace Fotoboxe

Spravte si časový plán celej svadobnej párty a premyslite si, kedy sa spustí fotenie vo fotokútiku. Hostia sa síce budú môcť fotiť v priebehu niekoľkých hodín, avšak začiatok fotenia je dôležitý. Nechcete predsa, aby polovica ľudí stála vo fotokútiku keď práve krájate tortu alebo máte prvý spoločný tanec. Taktiež si vyhraďte čas na fotenie vo fotoboxe aj vy. Určite aj sami budete chcieť skvelé fotky s rôznymi rekvizitami a všetci hostia predsa chcú fotku s nevestou a ženíchom. Porozmýšľajte aj nad tým na koľko hodín fotokútik potrebujete, aby sa stihli bez problémov odfotiť všetci.

Výber tématickej fotoseny a rekvizít

V akom štýle budete mať svadobnú hostinu? Nezabudnite si vybrať aj fotostenu, ktorá vami zvolenú tému krásne doladí. Vybrať si môžete z našich fotopozadí alebo si pokojne nechajte navrhnúť svoje. Ak máte svojho grafika, ktorý vám vyrábal pozvánky alebo prípadne iné svadobné designy, môže vám navrhnúť aj fotopozadie a my vám ho vytlačíme.

Rovnako si môžete vybrať aj rekvizity. V našej ponuke sú ich stovky, ktoré vás aj vašich hostí určite potešia aj zabavia.

Fotokniha na mieru

Nechajte si vytvoriť aj fotoknihu na mieru. Jej vzhľad taktiež môžete zladiť k téme svadby. Vytvoríme vám fotoknihu, do ktorej vám každý hosť nalepí vytlačené fotografie z FunFace Fotoboxu. K fotkám môže každý pripísať aj kreatívne venovanie a priania pre novomanželov do budúcna. Takáto svadobná fotokniha je krásnou spomienkou, ktorá vám vydrží navždy. Navyše sa pri čítaní odkazov od rodiny a priateľov určite dobre pobavíte a možno aj trochu dojmete.