15 Apr

FunFace fotokútik je už aj v Prahe

Prečo si vybrať FunFace fotobox?

FunFace má s fotením svadieb, firemných večierkov, či iných akcií dlhoročné skúsenosti a mnoho spokojných klientov po celom Slovensku. K foteniu navyše patria aj skvelé doplnky vďaka ktorým fotografie vyzerajú profesionálne, dotvoria atmosféru akejkoľvek párty a hostí skvele zabavia. Prečo si vybrať FunFace?

  • Široká ponuka rekvizít – hostí nič nezabaví lepšie ako fotenie s rôznymi rekvizitami. Rekvizity sa dajú zladiť s témou akcie a v ponuke FunFace je aj veľké množstvo univerzálnych rekvizít, ktoré sa dajú využiť pri rôznych príležitostiach.
  • Fotopozadie na mieru vďaka fotopozadiam sa vaše fotografie môžu preniesť z reštaurácie, sály, či iného priestoru na nevšedné miesta. Vybrať si môžete abstraktné, romantické, vianočné, farebné, aj retro fotozadia, prípadne si vytvoríte dokonalé pozadie podľa vašich predstáv na mieru.
  • Fotografie vytlačené priamo na mieste – všetky fotografie z FunFace fotoboxu vieme priamo na mieste vytlačiť. Svoju fotku tak môže mať okamžite každý, kto sa na nej nachádza. Fotografie samozrejme dostanete taktiež v elektronickej podobe emailom.
  • Rôzne rozmery fotografií – vybrať si môžete z viacerých rozmerov fotografií a tiež ich rôznorodého rozmiestnenia.
  • Kvalita fotografií – s FunFace fotoboxom máte vždy zaručenú kvalitu svojich fotiek. Fotokútik má svoje vlastné osvetlenie, a teda je jedno či sa budete fotiť vonku alebo v tmavom kúte.

Zábavné fotenie v Prahe

Zábavný fotokútik je skvelým doplnkom každej akcie. Automatická fotobúdka, ktorá vám spraví profesionálne fotky a rozosmeje aj hanblivejších hostí, či neveľkých nadšencov fotenia sa skvele hodí na svadby, firemné večierky, expo výstavy, plesy ale aj všetky ostatné typy osláv.

 

Ak hľadáte kvalitný a zábavný fotokútik v Prahe, môžete nás kontaktovať  emailom: funface@funface.cz alebo na telefónnom čísle: +420 704 847 487