26 Nov

5 dôvodov prečo si na svoju párty objednať Twist 360 alebo Matrix 3D

Počuli ste už o FunFace Matrix 3D či Twist 360, ale neviete si predstaviť ako ich využiť na vašej akcii? Dáme vám hneď niekoľko dôvodov, prečo neváhať a okamžite ich objednať na každú párty.

Matrix 3D nie je klasická fotobúdka

Prečo je fotenie v Matrix 3D úplne iným zážitkom ako fotenie v bežných fotobúdkach? V prvom rade v vás naraz bude fotiť až 7 fotoaparátov z rôznych uhlov, čo je samo o sebe nevšedným zážitkom. Následne sa jednotlivé fotografie spoja do pohyblivej 3D animácie, ktorú ihneď dostane na svoj email. Čiže výsledok tiež naozaj stojí za to! Aké sú ďalšie dôvody pre ktoré sa oplatí na svoju párty zabezpečiť Matrix 3D aj Twist 360?

1.      Zaujímavé animácie, ktoré vás budú baviť

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú plný disk, či mobil fotografií, ktoré si už nikdy poriadne neprezrú ani nedajú vyvolať, môžeme vás uistiť, že Matrix 3D je iný. Zábavné pohyblivé 3D animácie, ktoré sú výsledkom fotenia určite nenecháte len tak, ale prezerať si ich vás bude baviť naozaj nejeden krát.

2.      Animácie zaujmú na sociálnych sieťach

Na sociálnych sieťach je každý deň toľko obsahu, že už niekedy všetko splýva a je naozaj ťažké zdieľať niečo, čo vynikne a ostatných aj zaujme. S animáciami z Matrix 3D však nebudete mať problém odlíšiť sa. Pohyblivé fotky sú niečím výnimočným a tieto animácie pobavia aj vašich známych. Vďaka okamžitému zasielaniu animácií na váš email ich môžete s okolitým svetom zdieľať naozaj ihneď.

3.      Twist 360 všetkých rozhýbe

Mnohí ľudia by sa aj radi fotili, avšak nevedia ako sa na fotkách tváriť, či aké pózy zvoliť. V takýchto chvíľach je skvelou voľbou Twist 360. Točňa na ktorú sa zmestia až 3 ľudia vás počas fotenia automaticky otáča a vy tak budete mať zaujímavé fotky z rôznych uhlov. Pri fotení na točni sa okrem toho určite veľa nasmejete a nebudete tak mať núdzu o prirodzený úsmev na všetkých fotografiách.

4.      Skvelé využitie pre zábavné rekvizity

Pri fotení z ktorého vznikne 3D animácia môžu ešte viac vyniknúť aj rôzne zábavné rekvizity. Možnosti výberu rekvizít sú naozaj široké a nepochybne nájdete také, ktoré sa presne hodia na váš event. Na 3D animáciách vyzerá skvele aj špeciálne širokouhlé 3D fotopozadie.

5.      Zábavný zážitok pre každého

Všetky aktivity, ktoré na vašu párty vymýšľate, robíte zrejme v prvom rade preto, aby sa zabavili vaši hostia. S fotením na točni Twist 360 alebo s Matrix 3D vytvoríte pre všetkých návštevníkov možnosti na špeciálne zážitky, ktoré si v podobe fotografií či animácií odnesú aj so sebou. Vaša párty tak bude pre všetkých naozaj nezabudnuteľná.