15 Aug

Big Mac mal 50 a FunFace bol pri tom!

Jeden z najobľúbenejších burgrov všetkých čias, Big Mac, oslavoval 2. augusta 2018 neuveriteľných 50 rokov. V bratislavskej pobočke McDonald's na Námestí SNP ste si mohli tiež užiť sprievodný narodeninový program, pri ktorom nemohla chýbať ani fotobúdkaFunFace.

„Dve poschodia, dva plátky hovädzieho mäsa, šalát, cibuľka, uhorka, špeciálna omáčka a sezamová žemľa.” To je podľa McDonald's recept na veľkosť, a veruže Big Mac nie je žiadny mini-burgrík. :) Vedeli ste, že prvý variant Big Macu vznikol už v roku 1967 v Pittsburghu? Najprv sa volal Aristocrat, potom BlueRibbonBurger, no až v tretej verzii sa podarilo JimoviDelligattimu skombinovať všetky prísady, vrátane špeciálnej omáčky, do dokonalosti, ktorú si už 50 rokov môžu zákazníci dopriať.

Fotobúdka na Big Mac evente

Oslava takého zvučného jubilanta, akým je Big Mac, by samozrejme nemohla prebiehať bez poriadnej fotodokumentácie. A o to sa už, spolu s ostatnými fotografmi, postaral FunFace. Návštevníci bratislavského McDonald's na Námestí SNP si mohli spraviť parádne fotografie na minimalistickom pozadí s hashtagmi #BigMacForever.

Mnoho rekvizít ani nebolo potrebných, hostia sa pripravili. Big Mac je tu už 50 rokov, no nikdy nepodľahol módnym trendom, ktoré by ho zmenili. Aby to hostia ukázali aj na fotografiách vytvorených fotobúdkou FunFace, fotili sa v štýlových (či menej štýlových) retro kúskoch, ktoré boli „in” v rôznych obdobiach.

FunFace zachytil nadčasovú atmosféru

Dnes si už málokto zoberie šušťákovú kombinézu do mesta a cíti sa ako frajer. No tak, ako ste si mohli pred 20 rokmi vychutnať poctivý Big Mac hoci aj v šušťákoch a cítit sa štýlovo, tak si ho môžete vychutnať aj dnes. A viete, že stále dostanete rovnakú kvalitku.

Takéto akcie máme radi, sú zábavné, uvoľnené a my sa vždy potešíme, keď hostia vďaka fotobúdkeFunFace zachytia kúsok atmosféry, ktorý si môžu so sebou zobrať domov a hocikedy si vďaka nemu zaspomínať! :)