20 Oct

DHL Parcel pomohol a zúčastnil sa akcie Farbám neujdeš

Bratislava už po druhýkrát ožila farbami vďaka charitatívnemu behu pod názvom Farbám neujdeš. Zábavného rodinného behu sa zúčastnilo mnoho rodín, kamarátov, zabehlo si aj viacero známych osobností či deti z detského domova v Bratislave. Bežcov po celý čas sprevádzal bohatý program, ktorého súčasťou bol aj stánok hlavného partnera DHL Parcel.

Päťkilometrový beh nie je pre každého, no ak ide o dobrú vec spojenú so športom, zábavou a pomocou pre tých, ktorí to potrebujú, vtedy ľudia využijú voľnú sobotu a strávia ju na verejnej akcii, akou bola aj udalosť Farbám neujdeš. 10.10.2015 tak vyše 2000 ľudí malo možnosť zažiť svoj najfarebnejší deň behom cez 5 zón, kde na nich čakala farebná sprcha, stretnúť mnoho známych osobností a svojou účasťou taktiež pomôcť mládeži slovenského paralympijského výboru, ktorému bol výťažok z predaja farieb venovaný.

Súčasťou behu Farbám neujdeš bol po celý deň bohatý sprievodný program, v ktorom sa predstavil svojím vystúpením Rytmus, tanečnice zo skupiny Sangre Nueva či profesionálni tréneri. Okrem vystúpení sa o zábavu postaral aj stánok jedného z hlavných sponzorov DHL Parcel. V jeho priestoroch okrem nápojov, občerstvenia a rôznych darčekov ponúkal aj fotenie s populárnym fotoboxom FunFace a predstavil svoju novú službu DHL ParcelShop. Táto nová služba od spoločnosti DHL Parcel ponúka širokú sieť výdajných miest pre doručenie balíkov na Slovensku a je určená všetkým, ktorí sa nechcú viazať na určitý čas doručenia a môžu služby skvelej balíkovej prepravy využiť aj počas víkendov. Prezentácia novej služby mala veľký úspech najmä u starších, no nadrozmerná rekvizita auta, ktorá bola súčasťou stánku DHL Parcel, dostala každého od najmenších po najstarších účastníkov Farbám neujdeš.

Celkový úspech charitatívneho behu Farbám neujdeš bol dôkazom toho, že keď sa spoja sily šikovných organizátorov a hlavných partnerov, akým bola aj spoločnosť balíkovej prepravy DHL Parcel, prídu ľudia, ktorí si chcú zašportovať, zabaviť sa pomôcť, nemôže vzniknúť nič lepšie, len skvelá udalosť a výborne prežitý deň.