21 Oct

Fashion Live! 2016

Fashion LIVE! 2016
Už štvrtý rok po sebe doslova ožil priestor starej tržnice vďaka fashion konceptu pod taktovkou popredných slovenských návrhárov, Olo Dressing a agentúrou Null. Počas tohto ročníku nemohol chýbať ani FunFace fotobox, ktorý tu pôsobil v stánku CURAPROX  s najnovšou zubnou pastou s mottom – „Milujem svoj úsmev. Mením čiernu na bielu.“
#CiernaJeNovaBiela
Počas týchto dní si mohli návštěvníci Fashion Live! užiť veľa zábavy v stánku CURAPROX,
kde sme boli pripravení aj my – tím FunFace Fotobox. Okrem klasických rekvizít sme mali pripravené aj špeciálně vyrobené rekvizity pre túto príležitosť, ako nadrozmerné zubné pasty, kefky a tabule, ktoré nám zabavnou formou pripomínaly staroslivosť o náš úsmev.
Náš fotoautomat tlačil úsmevné fotografie jednu za druhou. Návštěvníkom určite robili radosť aj po príchode domov a samozrejme sa fotky posielali aj na e-mailové adresy, s možnosťou dalšieho publikovania na sociálných sieťach.
Hrča, Hanečka, Holubec, atd...
Mohlo by sa zdať, že mená všetkých významných návrharov začínajú na H, ale nie je to tak. Rovnako ako na minulom ročníku zažiarila Lenka Sršňová a z „nováčikov“ určite zaujala kolekcia nadanej Barbory Kubíčkovej. Za tri dni ssme mohli vidieť množstvo talentovaných návrhárov, prezentujúcich svoje koncepty, na ktorých starostlivo  pracovali, aby predvedli to najlepšie zo svojej dielne.