06 Oct

Fashion Sparkling Party by Stella Artois & FashionTV Czech&Slovak

Súčasťou práce s Fashion TV je, samozrejme, aj organizovanie rôznych večierkov a párty, na ktorých sa prezentuje módny svet sloveskej a českej scény a aj všetko, čo sa okolo neho deje. Ale aká by to bola párty bez zázračného fotoboxu?

Jeden z teplých júnových večerov patril módnej prehliadke talianskej značky Twin-Set Simona Barbieri, na ktorej modelky predstavili letnú kolekciu plážového oblečenia. Farebné a ohromné modely predstavili známe tváre slovenského modelingu ako Mária Zelinová, ktorá je tvárou Fashion TV či miss 2015 Lujza Straková.

Po prehliadke nasledovala párty, kde sa o zábavu postaral náš skvelý FunFace. Nadšenie z tohto vynálezu prejavili takmer všetci hostia, ktorí ho neváhali využiť a spravili si zábavné fotky, ktoré im ihneď fotobox vytlačil. Vďaka jedinečným fotografiám dostala zábava nový rozmer a spomienku na skvelú párty. Tak ako na tomto, aj na ďalšom večierku nemohol FunFace chýbať! O zábavu nebola vďaka nemu núdza na Fashion Sparkling Party, počas ktorej sa vyhlasovala finalistka súťaže Face of Fashion TV. Tou sa stala krásna a exotická Dominika Ngo Ducová, ktorá, tak ako ostatné finalistky a modelingové kolegyne, zaujala krásnym luxusným outfitom. A aby sa na túto udalosť nezabudlo, FunFace fotil celebrity počas celého večera. Medzi známe osobnosti módneho sveta ako Gabika Drobová, Barbora Franeková, Soňa Skoncová či Mária Zelinová FunFace dokonale zapadol ako moderný a štýlový doplnok výbornej párty. Pred jeho objektív sa postavili známe osobnosti a dokázal tak, že je súčasťou každej zaručene výnimočnej a nezabudnuteľnej akcie.