11 Jan

Fotobúdka na plese? FunFace a plesanie jednoducho idú dokopy!

Máme tu plesovú sezónu! Ženy už stresujú, čo si oblečú, páni s pokojom sebe vlastným uvažujú, čo budú piť, no a my vo FunFace sa chystáme na plesový nápor. Pretože fotobúdka na ples proste patrí.

Nezáleží na téme

Či už chystáte retro ples, tradičný ples alebo úplne inú tancovačku, FunFace padne do každej témy ako ušitý. K dispozícii totiž budete mať viac ako 60 tematických pozadí. Okrem toho môžete využiť aj našu špeciálnu Graffiti Wall, vďaka ktorej dotvoríte fotografie vlastnými kreslenkami priamo na mieste.

K téme patria rekvizity

Nielen pozadiami, ale aj rekvizitami ozvláštnite plesové zábery a selfies. Súčasťou služieb FunFace sú aj rôznorodé rekvizity, ktoré vám dodáme podľa témy vášho plesu. Nájdete medzi nimi klasicky ako pirátske, kovbojské, filmové rekvizity, veľmi obľúbené komixové bubliny, s ktorými sa dokáže vyblázniť skutočne každý, aj veľmi špecifické lekárske, bankárske alebo právnické rekvizity.

Nebojte sa o priestor

FunFace vám ani vašim hosťom z parketu neuberie. Na rozdiel od bežných fotokútikov, ktoré zaberajú veľký priestor, je FunFace „fotobúdka bez búdky”. Vaši hostia budú celý čas vidieť digitálnu obrazovku, fotoaparát aj blesk.

Rašej FunFace alebo fotografa?

FunFace neponúkame usporiadateľom osláv a eventov preto, aby sme pripravili fotografov o ich prácu. Myslíme si, že fotograf dokáže zachytiť atmosféru oslavy veľmi špecificky. FunFace ponúka úplne iný druh fotiek - interaktívnych, ktoré si hostia vyrobia sami.

V ideálnom prípade odporúčame skombinovať remeselnú zručnosť šikovného fotografa a zábavný, netradičný prvok, ktorý FunFace na vašu párty prinesie.

Plesová sezóna je v plnom prúde, preto by ste sa mali rýchlo rozhodnúť, či aj vy ponúknete návštevníkom zábavu v podobe FunFace. Náš kalendár sa plní, a hoci by sme boli radi na každej párty - plesy proste milujeme! - bohužiaľ sa nám to nepodarí. Ak preto máte záujem o fotobúdku FunFace, neváhajte nás kontaktovať.

Tak či tak vám želáme krásnu plesovú sezónu a veľa pamätných záberov! ;)