14 May

Fotobúdka pri predstavení nového VW Touareg nemohla chýbať!

Nemusíte byť milovníkmi rýchlej jazdy alebo „cestnými pirátmi”, aby ste ocenili pohľad na všetky tie nablýskané nové modely áut - Autosalón Incheba si do istej miery užije aj laik a nefanúšik.

Brandované pozadiae Volkswagen

O to viac, ak objaví fotobúdku FunFace, ktorá bola aj pri predstavení nového VW Touareg. Samozrejmosťou boli brandované pozadia na mieru, ktoré sme pre podujatie vytvorili, takže sa návštevníci mohli odfotiť so svojou obľúbenou moto-značkou. Fotka z autosalónu, na ktorom bol predstavený aj jeden z najočakávanejších modelov od Volkswagenu, by mala stáť za to a so štylizovaným fotopozadím aj stála.

A aký je nový VW Touareg? Má ostrejší dizajn, je trochu väčší a využíva nové IQ.Light svetlá, ktoré majú až 48 diód. No dobre, tieto detaily ocení skôr autíčkar. Čo si ale všimne vážne každý, je obrovský kufor! Má až 810 litrov. A ak sa niekto rozhodol posadiť do tohto fešáka, musel oceniť čistý dizajn a takmer beztlačidlový interiér. Ak ešte trochu zabrúsime do technickejšej sféry, fanúšikovia určite ocenia, že nový Touareg bude mať k dispozícii hneď tri motory: 2 naftové 3,0 TDI a 1 benzínový 3,0 TSI.

Nechýbala virtuálna realita

Pri modeloch VW ste si okrem iného mohli vyskúšať aj virtuálnu realitu v podobe skladania automobilových komponentov. Ak ste sa boli pozrieť na nový Touareg a rozhodli ste sa spraviť si fotografiu vo fotobúdke, určite ste si všimli, že je pekne obrandovaná logom VW - prezentáciu našich klientov totiž berieme veľmi vážne a chceme, aby bol každý detail premyslený. :)