26 Jul

Fotokútik na svadbu: Aké trendy očakávať v roku 2022?

Plánovanie svadby môže byť pre mnohé páry časovo náročné. Každoročne sa menia rôzne svadobné trendy od typu šiat, cez druh výzdoby až po štýl svadobných fotografií. Poradíme vám ako vašu svadbu zachytiť pomocou najnovších technológií a spomienky spraviť naozaj nezabudnuteľnými pre seba aj všetkých hostí. Aké sú svadobné trendy fotenia v roku 2022?

Fotokútik Matrix 3D

Jedným z najnovších formátov, ktorý zaujme hostí sú 3D animácie z fotokútika Matrix 3D. Zapózujete pred 7 fotoaparátmi, ktoré vás odfotia z rôznych uhlov, vďaka čomu následne vznikne 3D animácia, ktorú vám okamžite vieme zaslať na mail. Zároveň vznikne 7 rôznych fotografií zo všetkých strán, tie si na mieste môžete vytlačiť. Zo svadby tak budete mať nie len zaujímavé fotografie z rôznych uhlov ale aj pohyblivé 3D animácie. S Matrix 3D sa tak istotne zabavíte aspoň 2x – nie len pri fotení ale aj pri prezeraní všetkých animácií po svadobnom dni.

FunFace Videobooth

360 stupňové video je ohromujúce a každého na svadbe poriadne rozhýbe. Je jedinečným zážitkom a skvele zachytí aj okolitú atmosféru. Čo je to Videobooth? Hostia sa postavia na podstavec, ktorý následne v priebehu pár sekúnd nasníma kamera na pohyblivom ramene. Natočenie videa trvá približne 10 sekúnd. Video sa dá upraviť, pridať doňho hudbu, či efekty a následne vám ho okamžite môžeme zaslať na email. Aké ďalšie výhody má FunFace Videobooth?

  • Slow motion – chcete krátke videá, ktoré vyzerajú ako z Hollywoodu? Spomalené zábery vám takýto zážitok môžu priniesť. K tomu počas videa môžete okolo seba hodiť napríklad lupienky kvetov, suché lístie alebo vystreliť konfety. Slow motion s takouto rekvizitou bude naozaj vyzerať ako z filmu.
  • Branding – na video môžeme na bočnú lištu pridať aj vaše meno, či dátum svadby. Môžete si zvoliť, čo chcete mať napísané ako aj dizajn textu. Video teda môže dokonale zapasovať k téme vašej svadby.
  • Okamžité zdieľanie na sociálne siete – spracované krátke video vám do pár sekúnd vieme poslať na email, a teda ho hneď môžete zdieľať aj so svojimi priateľmi. Zaujímavé video je hotové s efektmi aj zvukom tak rýchlo, akoby ste mali váš vlastný mini produkčný tím s režisérom, strihačom aj kameramanom. Video navyše môžeme poslať ihneď každému hosťovi a nikto nemusí čakať na dlhé spracovanie fotografií z oficiálneho svadobného fotenia.

3D fotopozadie

Svadobné fotografie by nemali byť len zbierkou nudných póz pri bielej stene. Vyskúšajte niečo iné ako ostatní a foťte sa pred špeciálnym 3D fotopozadím. 3D zaujme na prvý pohľad a fotografie budú mať úplne iný rozmer. K fotostene môžete samozrejme využiť aj širokú škálu rekvizít podľa vášho výberu.