03 Mar

FunFace fotobox – zábavné fotenie na Vašu svadbu

Jupííí! Konečne sme sa po dlhšom čase opäť dostali k našej obľúbenej rubrike Pokec s… Dnes si pokecáme s Karolom, ktorý vám a vašim hosťom počas svadby zabezpečí super zábavu. FunFace nie je len obyčajné fotenie, ale fotenie, na ktoré sa nezabúda. Fotenie plné zábavy a smiechu s originál svadobným pozadím, ako aj špeciálne navrhnutými svadobnými rekvizitami. Ale veď nechajme rozprávať Karola, on nám k tomu určite povie viac a možno sa dozvieme čo to, aj o ňom samotnom:) A musíme povedať, že sa nám kecalo veľmi príjemne…a ten jeho úsmev!

Karol predstav nám trochu tvoj produkt “FunFace”

Ahojte, FunFace je  prvý fotobox vyrobený na Slovenku. Ide o foto-digitálne zariadenie, moderná fotobúdka, prispôsobená na open spaceovu zábavu. Vybrali sme tie najmodernejšie technické komponenty, navrhli dizajn na mieru a vznikol náš fotokútik FunFace. Na trhu pôsobíme 2 roky a máme nafotených už viac ako 350 eventov doma aj v zahraniči. Výhodou FunFace sú vytlačené fotky už o 7 sekúnd, ON-LINE zdieľanie fotiek, veľký výber rekvizít, tématické pozadia,  ochotný personál a samozrejme garancia 100% zábavy.

Prvý moment, kedy si si uvedomil, že toto je niečo, čo chceš priniesť na slovenské svadby.

Keďže som mal možnosť zúčastniť sa ako hosť už viacerých svadieb, a v podstate na každej bolo to isté, FunFace fotobox ma napadol ako vhodná zábava a spestrenie na tieto jedinečné okamihy.

Odozva okolia na seba nenechala dlho čakať. Teší ťa tá pozitívna odozva od ľudí?

Pozitívna odozva, dobrá nálada, vysmiate tváre. To je presne zámer, prečo sme sa do toho pustili. Je to pre mňa jasný signál, že to, čo robíme má zmysel a táto práca ma aj vďaka tomu baví.

Z koľkých tapiet si môžu nevesty vyberať? Možu si navrhnúť aj niečo samé? 

Aktuálne máme k dispozícii viac ako 30 pozadí a v týchto dňoch finišujeme s výrobou 5 kusov ručne robených glamorous style backgrounds. Už sa nevieme dočkať, kedy ich budeme môcť použiť:) Iniciatíve sa medze nekladú, po konzultácii vieme vyrobiť akékoľvek pozadie na mieru, stačí len predstava klientov a všetko ostatné už navrhneme a vyrobíme v našej réžii.

Ak ideš za oddychom, kam smerujú tvoje kroky?

Jednoznačne exotika, aj keď dôležitejšie je pre mňa, s kým trávim tieto voľné chvíle. Každopádne mojou srdcovkou je Thajsko, ktoré som navštívil už viac krát so svojou rodinou a priateľmi.

Ideálny večer?

V kruhu najbližších, pohár vínka a pohoda.

Tvoja práce je hlavne o presúvaní sa z akcie na akciu. Čo najradšej počúvaš v aute?

Väčšinou počúvam rádio, vybavujem telefonáty ( samozrejme cez hands-free:) a rád si pustím aj piesne môjho otca,  ktorý sa hudbe venuje už dlhé roky a v týchto dňoch vydáva svoje nové cd.

Čo ťa v živote motivuje?

Motivuje ma radosť z úspechu, ktorú sa snažím spraviť mojej rodine a najbližšiemu okoliu. Mojou motiváciou sú aj pozitívne odozvy na služby, ktoré ponúkame našim klientom.

Zima alebo leto?

Slnko, more, mojito!

Máš nejaké rady pre snúbencov , ktorí uvažujú o spestrení zábavy počas ich svadby?

Zábava sa dá robiť na veľa spôsobov. Základ každej dobrej zábavy sú ľudia a ich pozitívna nálada. Zábava s FunFace je skutočne originálna a môžem ju každému vrelo odporučiť s tým, že bude určite vítaným spestrením každej svadby a hostia si z nej odnesú veselé fotky , ktoré im budú túto výnimočnú udalosť ešte dlho pripomínať.

A my teda uzavrieme tento pokec s tým, že FunFace sme si mohli vyskúšať aj počas výstavy Perfect Wedding a povieme vám, že náš smiech sa niesol sálou. Preto ako bombónik je naša spoločná fotka tímu Perfect Day a tímu Perfect Wedding:)

Karol, ďakujeme za pokec a želáme veľa spokojných a vysmiatych klientov:) Ak vás Karol a jeho FunFace fotobox zaujal, určite kliknite aj na ich web, kde sa dozviete viac info o tejto super službe. Užite si víkend!