04 Apr

Kreatívne atrakcie na eventy

Každý organizátor podujatí nám určite dá za pravdu, že atrakcie na eventy sú jedným z hlavných prvkov, ktoré sa podieľajú na špecifickej atmosfére akcie. Vybrať správnu atrakciu nie je až také náročné, stačí sa na ne pozrieť očami tých, pre ktorých sú určené - očami hostí.

Rekvizity naše každodenné

Bez rekvizít by to jednoducho nebolo ono. Váš event môže byť ladený honosne, hravo aj formálne, no správna rekvizita sa nestratí, nech už je téma akákoľvek.

Občas nie je na škodu odkloniť sa od hlavnej témy a vybrať rekvizitu, ktorá s ňou trochu kontrastuje alebo naopak, ju zveličí. Stretnutie literárnych nadšencov, hoci na prvý pohľad formálne, môžete ozvláštniť správne zvoleným doplnkom v podobe obrovských okuliarov na čítanie.

Je na podujatí aj spisovateľ? Pripravte mu rekvizitu v podobe obrovského pera na písanie! Ak sa so svojimi fanúšikmi odfotí pri podpisovaní kníh s týmto perom, obaja budú mať milú spomienku a kopec zábavy.

Deti milujú zábavné atrakcie

Hoci rekvizity a atrakcie FunFace oslovia nejedného „dospeláka”, môžete si byť istí, že deti ich budú milovať. Nemusíte sa pritom zameriavať len na fašiangové zábavy alebo halloweenske plesy so strašidelnými dekoráciami a rekvizitami.

Piráti a princezné, požiarnici a lekári, policajti a zlodeji - základ je dať deťom priestor a správnu atrakciu, o zvyšok sa postará ich predstavivosť. Detský pohľad na svet je oveľa kreatívnejší, ako ten náš, čo určite potvrdí každá mamička a otecko. V priebehu sekundy sa tak môže stať zo stola skrýša pokladu a z niekoľkých izbových rastlín v kvetináčoch hustá džungľa. Občas preto stačí k štylizovaným rekvizitám a atrakciám pridať niečo úplne obyčajné - detská fantázia si s tým už poradí.

Fotenie a kreslenie

S fotokútikom FunFace môžete všetky spomenuté nápady zvečniť prirodzeným spôsobom - necháte to na hostí a ich nálade na fotenie. Okrem fotenia môže váš event vypilovať skutočne netradičná rekvizita, ktorá je medzi našimi klientmi veľmi obľúbená: graffiti wall.

Pomocou špeciálneho e-spreja upravia hostia svoje fotografie alebo fotografie svojich priateľov originálnym spôsobom.

UPOZORNENIE!

Z vlastnej skúsenosti vás musíme vopred upozorniť, že s použitím graffiti wall riskujete odpútanie pozornosti od iných atrakcií. :) Nie je nič výnimočné, keď sa niekto rozhodne upraviť svoju fotku a za ním sa tvorí hlúčik ľudí, ktorí najprv zvedavo nakukujú cez plece, no vo finále už radia amatérskemu sprejerovi, čo a ako.