12 Dec

Krst nového vianočného CD Karola Malého v Rock café

Skladateľ a spevák, Karol Malý, po siedmych rokoch v spolupráci s Mirom Juríkom vydal nový album s názvom "NIET SA KAM PONÁHĽAŤ". Album produkovali vynikajúci slovenskí hudobníci Zoltán Tóth a Jimi Cimbala s ktorými Karol Malý nahral tento album v štúdiu RANDAL FACTORY v Seredi.
12. decembra 2016 prebehla prezentácia tohto albumu, ktorá bola spojená s prezentáciou výberového vianočného albumu Karola Malého s názvom “Nech sú Vianoce”. Jedná sa o kompiláciu vianočných piesní, ktoré Karol Malý nahral v priebehu 15 rokov a vyšli na rôznych nosičoch. Pod grafický dizajn na oboch albumoch sa podpísal Miro Čírka.
Na vianočnom koncerte, ktorý sa konal v Rock café v bratislavskej Dúbravke vystúpili okrem Karola Malého taktiež Jimi Cimbala, Zoltán Tóth, Peter Kocian a Michal Chrenko, ktorý tiež zaspieval svoje dve vlastné vianočné piesne.
Náš zábavný FunFace fotobox pri tom samozrejme nesmel chýbať a počas celej akcie sa účastníci mohli tešiť zo skvelých fotiek zhotoveným v našom fotokútiku, ktoré mohli hostia umiestniť aj do albumu spolu s venovaním. Fotobúdka bola príjemným spestrením programu celej akcie.

Pre tých, ktorí tieto krásne pesničky z albumu  NIET SA KAM PONÁHĽAŤ ešte nepočuli máme dobrú správu a to, že si ich môžete vypočuť aj v slovenských rádiach. Momentálne sa hrajú: “Ešte pár dní”, “Vianoce len pre nás dvoch”, “Prajem Vám šetkým”, “Ďalšia vianočná”,atď. Všetkým Vám prajeme štastné a veselé Vianoce a hlavne veľa pohody, ktorú Vám pomôže navodiť aj tento vianočný album od Karola Malého.