15 May

Na Autosalón Incheba sa fotobúdka blýskala aj pri Mercedese

Ak ste sa niekedy fotili fotobúdkou vo väčšej partii, mohli ste naraziť na problém. Výškový rozdiel. Niektorí dlháni sa museli zohýbať, aby boli na rovnakej úrovni ako ich partnerky. Pri detských eventoch bol zase opačný problém, záber na drobcov nebol práve ideálny. Toto však už nehrozí, pretože sme fotobúdky FunFace „vytunili” a box je možné teleskopicky zdvihnúť. Nie je to len také hocaké zdvíhanie, ideme s dobou a ideálnu výšku boxu vám vieme nastaviť priamo cez mobil!

Štvrtá generácia Mercedes-Benz triedy A

Prejdime ale k modelom, ktorými nás Mercedes ohúril. Jedným z nich bola štvrtá generácia Mercedes-Benz triedy A, ktorá je v matnom prevedení pastvou pre oči. Pohodlný, skutočne priestranný interiér a väčší kufor, než na aký ste mohli byť pri Á-čku zvyknutí - teraz až 370 litrov.

Fajnšmekri museli na tohtoročnom Autosalóne oceniť aj návrat Bercedes-Benz triedy G, ikony, ktorá si jednoducho pýta terén a off-road. Vonkajší dizajn sa síce zmenil minimálne, no nenechajte sa zmiasť. Pod kapotou teraz nájdete benzínový 8-valec a priestranný interiér má vážne luxusný nádych, čo je trochu kontrast s terénom, do ktorého sa s týmto tátošom môžete vybrať.

Brandované fotobúdky

Aj pre Mercedes-Benz sme poskytli brandované fotobúdky, vďaka čomu si mohli ich fanúšikovia zhotoviť pekné pamätné fotografie na kvalitných pozadiach, ktoré sme pre túto obľúbenú značku vytvorili na mieru.

Na záver pridáme perličku v podobe luxusného modelu AMG Project One, ktorý vznikol v spolupráci Mercedes-AMG Petronas. Bežný smrteľník ho bude pravdepodobne obdivovať len na autosalónoch, no možno je to tak lepšie. Zvládnuť totiž 1000 koní, ktoré má tento hyperšport po kapotou, to nebude len tak.