03 Apr

Na ČSOB Marathone sme rozdali viac ako 1500 úsmevov

Účastníci 11. ročníka ČSOB Marathonu mali po celý deň úsmev na tvári. Skvelé slnečné počasie a vyplavený endorfín navodili medzi bežcami skutočne dobrú atmosféru.

Tím FunFace bol pri tom, aby sme zachytili každý šťastný moment. Pred fotostenou na námestí v EUROVEA, sa nám s fotoboxom podarilo zaznamenať rekord! Odfotili sme viac ako 1500 úsmevov.

Zastavili sa malí aj veľkí bežci

Stan na námestí bol po celý čas plný ľudí. Tí neváhali a prišli si spraviť spoločnú fotku. Veď kto by si nechcel zvečniť svoj bežecký triumf? Prišli malí aj veľkí, s medailou či bez nej, pričom najviac sa zabávali deti, ktoré absolvovali detský beh Sport Kids Academy. Títo malý bežci s tímom FunFace vymýšľali pred fotoobjektívom vtipné kreácie a tak zabávali všetkých návštevníkov stanu.

Ako vždy, tím FunFace bol pripravený

Nachystať sa na akciu ako je ČSOB Marathon nie je vôbec jednoduché, napriek tomu sme všetko zvládli bez jediného zaváhania. Tím FunFace bol vždy pripravený pomôcť technickou podporou a hlavne výberom správnych rekvizít pre dokonalú fotku.

Po odfotení si tak návštevníci mohli svoje kreatívne spomienky vytlačiť na pamiatku alebo si ju poslať emailom. Pre tých, ktorí  si svoju fotku chcú nájsť online a zavesiť na sociálne siete, odporúčame našu web galériu na www.funface.sk.

Cieľom FunFace fotoboxu je vytvoriť pozitívnu atmosféru na akcii a zachytiť každý úsmev, ktorý si následne hostia odnášajú v podobe vytlačenej fotky. Práve to sa nám podarilo aj na bratislavskom ČSOB Maratóne. Veríme, že sa spolu stretneme aj na budúcoročnom 12. ročníku tohto športového podujatia.