16 Jul

Najlepšia zábava na párty s Graffiti Wall

Graffiti Wall prinesie na vašu firemnú akciu, afterparty alebo aj teambuilding či svadbu vítané spestrenie programu. Čo všetko s touto vychytávkou môžete robiť?

Graffiti Wall je elektronická obrazovka, ktorá verne imituje stenu. Funguje jednoducho: odfotíte sa vo fotobúdke, následne sa fotografia objaví v reálnom čase na Graffiti Wall. Teraz prichádza zábava! Vezmite si do ruky e-spray a popustite uzdu svojej fantázie.

Máme pre vás aj niekoľko tipov, ako si s Graffiti Wall užiť čo najviac srandy:

Zvoľte si Graffiti tému

Dohodnite sa s kolegami alebo priateľmi, na akú tému budete kresliť. Upravte svoje fotky z fotobúdky podľa dohodnutej témy a keď si túto zábavnú aktivitu vyskúšajú všetci priatelia, je čas na veľké hodnotenie! Touto súťažou môžete nahradiť, napríklad, klasickú tombolu.

Stanovte si časový limit

Ak chcete súťaž o najlepší Graffiti výtvor ešte vylepšiť, stanovte si časový limit na úpravu fotografie, napríklad 5 minút. „Umelec” musí byť v tejto časovej tiesni ešte kreatívnejší a z vlastnej skúsenosti vieme povedať, že 5 minútový limit dokáže pri takejto súťaži vyhecovať aj tých najväčších flegmatikov.

Zdieľajte fotky na sociálnych sieťach

Či už na osobných profiloch alebo na firemných stránkach a v interných skupinách, fotografie z Graffiti Wall môžete zdieľať priamo po dokončení vášho diela. Stačí pár kliknutí a vaše výtvory začnú zbierať lajky. Ak chcete skôr fyzickú dekoráciu do bytu či kancelárie, vytlačte si fotografie a pripnite ich na nástenku. Takýto pamätný teambulding sa bude vo vašej kancelárii skutočne vynímať.

Graffiti Wall využijete, aj keď neviete kresliť

Nemusíte byť žiaden Picasso, aby ste sa s Graffiti Wall zabavili. Ak sa necítite na kreslenie pred publikom, môžete využiť preddefinované vtipné obrázky, ktorými doplníte fotografie nasnímané fotobúdkou.

S Graffiti Wall si jednoducho užije srandu každý na vašej párty!