16 Feb

Najlepšie FunFace produkty pre rodinné oslavy

Na rodinných oslavách je dôležité, aby sa všetci hostia cítili príjemne a bavili sa. Preto je dôležité vybrať vhodné produkty, ktoré prispievajú k dobrej nálade. Takých produktov má FunFace vo svojej ponuke hneď niekoľko. Vyberte to pravé pre každú vekovú kategóriu.

 

Detská oslava narodenín

Deti majú veľa energie, radi súťažia, či robia niečo kreatívne. Na detskú oslavu sa preto skvele hodí FIT Light, či Graffiti TV.

 

FIT Light od FunFace je skvelým produktom pre deti, pretože poskytuje zábavu a deti skúsia súťažnú aktivitu, ktorá rozvíja reflexy a pohotovosť. Je to interaktívny produkt, ktorý sa ovláda cez špeciálny touchpad a dotykovú obrazovku, na ktorej si môžu deti zvoliť program, ktorý sa im páči.

FIT Light môžu deti využiť rôznymi spôsobmi. Napríklad pripevnením dotykových senzorov na stenu a súťažením, kto rýchlejšie stlačí práve blikajúci senzor. Alebo umiestnením dotykových senzorov na stôl a hraním FIT Light Battle, kde dve skupiny detí súperia proti sebe o to kto je najrýchlejší.

 

Deti na oslave budú milovať Graffiti TV pre jej veľkú dotykovú obrazovku, ktorá im umožní vytvoriť si z fotky vlastné umelecké diela. S veľkou plochou 165 cm, môžu kresliť a upravovať fotografie komfortne, bez ohľadu na ich schopnosti. Graffiti TV tiež umožňuje vytlačiť diela alebo ich poslať na e-mail, čím sa pre každého stávajú skvelou spomienkou na rodinnú oslavu. Dotykové ovládanie je ľahké a intuitívne, takže deti môžu hneď začať kresliť a experimentovať s rôznymi funkciami.

 

Oslava narodenín pre mladých

Od 18-tky až po 30-tku, ale pokojne aj viac. Mladí ľudia obľubujú neopozerané produkty, ktoré vedia prekvapiť. Nepochybne sa im zapáči napríklad Videobooth, či Matrix 3D.

 

Vďaka FunFace Videobooth si z oslavy zhotovíte niekoľko sekundové videá, ktoré skvele zachytia celú atmosféru. Následne sa do videa dajú pridať rôzne efekty, či hudba, takže vyzerajú naozaj profesionálne.

 

Matrix 3D sa mladým bude páčiť pre jeho unikátny a zaujímavý formát fotenia, ktorý vytvára 3D animácie. Tieto animácie sú vizuálne atraktívne a samotné fotenie je zábava. Pre vytvorenie animácie môžete vyskúšať rôzne pózy, či tanečné pohyby. 3D animácie aj videá z Videobooth sú niečím novým, neopozeraným a zaujmú aj na sociálnych sieťach.

 

Zábava na oslave akéhokoľvek veku

Stávkou na istotu pri oslavách akéhokoľvek veku od detí, cez tridsiatnikov až po okrúhle 50-tky, či 60-tky je FunFace fotokútik. Nezabúdajte ani na zábavné rekvizity, ktoré foteniu dodajú úplne iný rozmer. Pri smiechu isto opadne stres z fotenia, či obavy z toho, že niekto nevie ako pózovať alebo ako sa tváriť. Fotky dostanete na email ale aj v tlačenej podobe, čiže potešíte aj nadšencov sociálnych sietí ale aj starých rodičov, ktorí si vyzdobia chladničku.