14 Jul

Napísali o nás - FunFace & Perfect Day

..tri, dva, jeden... americký úsmev, bláznivý ksichtík, crazy rekvizitu do ruky...aaa... cvak! A ešte raz... a znova do tretice s výbuchom smiechu! Tak presne takto nejako to vyzerá, keď sa na akcii objaví fotokútik FunFace. :) 

Fotokútiky v poslednej dobe nechýbajú na žiadnej dobrej akcii a svadba rozhodne patrí medzi udalosti, kde je takéto spestrenie programu viac ako vítané. Hostia (a garantujeme, že aj nevesta so ženíchom :)) si pri fotení užijú kopec zábavy, v pravidelných intervaloch sa budú ozývať hurónske rehoty a všetkým ostane milá spontánna spomienka vo forme fotografie, ktorú si hneď so sebou môžu odniesť domov, čo je na celom tomto foto bláznení to najlepšie. :) 

Zaujala vás táto myšlienka? Tak potom sa určite potešíte, že sme pre vás vyspovedali Karola z FunFace, ktorý nám ochotne odpovedal na všetky naše zvedavé otázky... takže poďme na to... ;)

Čo presne si máme predstaviť pod názvom FunFace?

FunFace je unikátne nami navrhnuté a vyrobené zariadenie, určené na zábavné fotenie na rôznych eventoch, svadbách, oslavách, promo akciách, či plesoch s možnosťou okamžitej tlače fotiek, zdieľania fotiek online, ako aj veľkým výberom tematických pozadí a zábavných rekvizít.

Dokážete prísť kamkoľvek?

Áno, s naším fotokútikom vieme prísť kamkoľvek, viac-menej máme pojazdené celé Slovensko, pravidelne navštevujeme aj Rakúsko či Česko. Zariadenie je skladné a vieme sa prispôsobiť rôznym podmienkam, potrebujeme približne 2 x 3 m podlahovej plochy.

Prezraď nám, aké novinky chystáte s FunFace?

Noviniek, na ktorých pracujeme, je viacero. Vo veľmi blízkej dobe by sme mali začať testovať náš nový variant FunFace, kde nahradíme prednú dotykovú obrazovku veľkým fotiacim zrkadlom s možnosťou zobrazenia animácií. Keďže každý FunFace je naša vlastná výroba, táto novinka si vyžaduje dostatok času a trpezlivosti, ale už teraz viem, že to bude „pecka"!!

Aké balíčky ponúkate pre svadby?

Balíček, ktorý sa nám najviac osvedčil, je prenájom na 3 hodiny s neobmedzenou tlačou fotiek + rekvizity + pozadie z našej galérie + obsluha (náš „FunFace crew“ ), ako aj on-line zdieľanie fotiek, web galéria s interaktívnym rozhraním, GIF animácie fotiek, možnosť výberu zo štyroch rôznych formátov fotografií, ako aj grafický návrh na fotografie (branding fotografií) podľa želania klientov.

Viete klientom vyrobiť aj vlastnú tapetu podľa želania? Napríklad ich spoločnú fotografiu pri západe slnka, foto miesta, kde prebehlo požiadanie o ruku a pod.?

Áno, v rámci našich služieb ponúkame aj možnosť výroby pozadia na mieru. Výhodou je, že svadobčanom pozadie ostáva nastálo. Vieme pripraviť aj akúkoľvek grafiku, keďže aktuálne máme k dispozícii troch veľmi šikovných a skúsených grafikov. Ak by si klienti chceli vybrať z našej ponuky pozadí, ponúkame širokú škálu cca 50-tich pozadí, z ktorých si určite každý vyberie.

U vás sa asi veľmi o oddychu mimo sezóny ani nemá význam rozprávať... :)  FunFace je zábava pre akýkoľvek event, nielen svadby...

Našu fotobúdku ponúkame počas celého roka, žiadna sezóna pre nás neexistuje, okrem svadieb naše služby využívajú mnohé firmy, či už na svoju prezentáciu, firemné večierky a rôzne ďalšie eventy.

Ale predsa, ak oddychuješ, tak najradšej ako a kde?

Korčule na hrádzi, dobré vínko, film, wellness, alebo s partiou na pivku.

Čo je tvoja najväčšia motivácia?

Moja najväčšia motivácia je dokázať ponúknuť tak kvalitné služby s naším FunFace, aby si zábavu každý užil naplno a chcel si nás objednať znova. Taktiež ma motivuje dobrá referencia od klientov. Úsmev na tvárach hostí je však tá najväčšia motivácia, a zároveň najkrajšia odmena za našu prácu.

Existuje niečo, čo si ešte túžiš v živote splniť?

Aktuálne sa mi plní sen mať svoj vlastný projekt a robiť ľuďom radosť prácou, ktorá ma baví. S novými skúsenosťami a zážitkami prichádzajú aj nové sny, ale momentálne si plním ten, ktorý som dlho mal, tak na ďalšie si ešte rád nejakú dobu počkám.

Kde vás čaká najbližšia svadba?

Tento rok sa roztrhlo vrece so svadbami. Najbližšie mesiace máme takmer vybookované, teda hlavne soboty a posledné voľné miesta sú už aj v jesenných termínoch. Keďže minulý rok sme mali k dispozícii päť fotoboxov a záujem o naše služby neustále rastie, začiatkom tohto roka sme dali do prevádzky už šiesty kus a nebránime sa výrobe ďalších. :)

Toľko naše otázky, ak by vám však napadli nejaké ďalšie, opýtajte sa priamo Karola a jeho šikovných kolegov z tímu FunFace na ich stránke, no nájdete ich samozrejme aj na Facebooku. A ak sa vám zapáčila táto myšlienka, rozhodne neváhajte a zabookujte si u nich svoj termín čím skôr. 

Napokon, hovoríme to z vlastných skúseností... aj nám samotným už chladničky, nástenky a komody zdobí nejedna podobná koláž našich maličkostí z ich fotokútika a pripomína nám udalosti, pri ktorých vznikli... a čo je viac ako spomienka, atmosféra či daný okamih zvečnený na fotografii, ktorá vás vždy vtiahne presne do momentu, kedy vznikla... ?? :)