25 Jan

Narodeninová párty bez fotokútika? To snáď nie!

Dosť bolo nudných narodeninových párty, na ktorých si robíte selfie „aby sa nepovedalo” z akože netradičného uhla. Pridajte narodeninovým oslavám skutočný šmrnc vďaka fotokútiku FunFace - pomôžu vám v tom aj naše party doplnky.

Ak ste ešte o fotokútiku FunFace nepočuli, pravdepodobne vám napadajú búdky, aké vídať napríklad na letisku. Nebojte sa, FunFace nie je nič tak ťažkopádne. Je to dizajnový prístroj s vlastnou digitálnou obrazovkou, kvalitným fotoaparátom a bleskom, ktorý vám zhotoví fotografie za pár sekúnd.

Nejde však len o fotografie, ale o celú atmosféru, ktorú vďaka nášmu fotokútiku vytvoríte. Absolvovali sme s ním už viac ako 1200 eventov, osláv a svadieb, preto vieme, o čom hovoríme. ;)

Narodeninová párty nemusí byť len posedenie v podniku

Bežný a, povedzme si na rovinu, aj najjednoduchší prístup k organizovaniu narodeninovej párty je rezervovať podnik, spraviť na Facebooku event a zhasla fajka. Však ľudia si objednajú, čo im chutí, pokecáme, pozvem ich na prvé kolo a potom už ide každý sám za seba.

Čo je na takejto oslave narodenín pamätné? No... podľa nás nič. A pritom by stačilo tak málo - nastaviť tému párty, určiť dresscode alebo každému hosťovi určiť rolu, ktorú bude počas párty večera zohrávať. Ak k tomu pridáte aj fotokútik FunFace so všetkými rekvizitami, ktoré máte k dispozícii, môžete si byť istí, že máte o zábavu a spomienky postarané.

Nie sú to len narodeninové rekvizity, hoci tie vám môžeme ponúknuť tiež. Narodeninová oslava v štýle krstného otca? Nie je problém! Oslavuje nákupná maniačka? U nás nájdete aj shopping rekvizity. Najväčší rocker v meste má narodeniny? Rock'n'Rollové rekvizity to istia! Všetko pekne zachytené na krásnych, ostrých fotografiách, ktoré si môžete jednoducho poslať na e-mail spolu s GIF animáciou.

Ak chcete, aby aj vaša narodeninová párty ožila vďaka fotokútiku FunFace s desiatkami rekvizít a viac ako 60-imi pozadiami, kontaktujte nás tu.