28 Feb

Perfektný svadobný program: 5 tipov, ako ozvláštniť váš veľký deň

Nech sa deje čokoľvek, svadba pre vás bude veľký deň - jeden z najväčších vo vašom živote. Či už bude rozprávková, komorná alebo rustikálna. Ak ste však vynikajúca hostiteľka či hostiteľ, myslíte aj na svojich hostí. Preto vám prinášame niekoľko tipov na vynikajúci svadobný program. :)

„Pretrepať, nemiešať."

Pripravte hosťom malý barový pultík s niekoľkými ingredienciami a shakerom, kde si budú môcť namiešať vlastný drink. Pre vlastné dobro a dobro ostatných hostí zvoľte jemnejšie druhy alkoholu, likéry a nekonfliktné ingrediencie ako ovocné šťavy, čerstvé či zavárané ovocie a ľad. 

Fotokútik nič nepokazí

Nielenže fotokútik nič nepokazí, on program dokonca zlepší. :) Poďakuje sa vám nielen fotograf, ale aj vaši hostia, ktorí sa napríklad s naším fotokútikom FunFace dokážu vyšaňtiť do sýtosti.

Unikátny strom priateľov

Venujte jednu stenu pre strom priateľov. Ten bude mať nakreslené len vetvičky - listy doplnia vaši hostia. Ako? Stačí, ak si namočia prst do zeleného atramentu a odtlačia ho k nakreslenej vetvičke. Aby bolo jasné, o koho ide, nezabudnite pripraviť aj fixku alebo pero na podpis k odtlačku. Ak máte aj fotokútik FunFace, môžu strom priateľov oživiť vaši hostia fotografiami vytlačenými priamo na mieste!

Skryté poklady

Poznáte geocaching? Ide o hľadanie skrytých krabičiek, „kešiek”, podľa ich geografických súradníc. Inšpirujte sa princípom geocachingu. Nepotrebujete žiadne kompasy, buzoly ani aplikácie. Stačí hosťom pripraviť niekoľko indícií na papierikoch a doviesť ich k podkladu - napríklad k sladkej odmene alebo darčekovým balíčkom.

Straty a nálezy

Síce nejde vyslovene o bod programu, no za toto vám poďakuje každý roztržitý hosť. Vyhraďte si jeden veľký stôl na stratené a nájdené veci. Nad stôl pripevnite banner alebo plagát - pokojne ručne zhotovený - ktorý bude vidno už z diaľky. Upozornite hostí a poproste ich o odloženie čohokoľvek, čo by mohlo niekomu chýbať, na tento stôl. Stavíme sa, že do „záverečnej” tam bude niekoľko mobilov, kabeliek a kľúčov.

Zaujímavé tipy sme ani zďaleka nevyčerpali, preto sa onedlho môžete tešiť na pokračovanie s novou várkou inšpiratívnych nápadov. ;)