15 Feb

S fotokútikom premeníme váš event na nezabudnuteľný zážitok

Každý organizátor v istom bode príde na to, že musí vniesť do eventu čosi netradičné a svojské, aby sa ľuďom zapísal do pamäte.

Môže to byť navodenie špecifickej atmosféry, netradičné občerstvenie, napríklad drinky vytvorené pre túto udalosť, alebo aj atrakcia. My ponúkame práve atrakciu. Môžete si povedať: FunFace je predsa fotobúdka, o akej atrakcii to tu píšete?

Fotka je však len výsledný produkt, ktorému predchádza množstvo zábavy, smiechu, doťahovačiek a hrania sa s rekvizitami. Neverili by ste, akú atmosféru dokáže navodiť fotobúdka v rohu miestnosti, ktorú zrazu začnú využívať všetci hostia - dokonca sa tvoria rady, aby sa mohli všetky skupinky odfotiť.

Mať takto vyťaženú fotobúdku na evente je pre vás skvelé - nielenže ste hosťom dodali spomínanú atrakciu. Môžete si robiť marketing zadarmo. Prezradíme vám, ako!

Nezabúdajte na logo

Každú fotku, ktorú vytvorí naša fotobúdka FunFace, môžete graficky upraviť priamo na mieste. Pridať elementy, kreslenky, no čo je pre vašu prezentáciu najpodstatnejšie, môžete do fotky vložiť vlastné logo.

Čo to pre vás znamená? Že každý návštevník vášho eventu bude odchádzať so spomienkou vo vrecku, ktorá mu rovno pripomenie aj usporiadateľa. A byť na očiach, to je v dnešnej dobe s tisíckami konkurenčných firiem na trhu veľmi dôležité.

Stačí, ak nám pošlete vaše logo alebo návrh grafiky či názov eventu. O zvyšok sa už postaráme my. Každý návštevník, ktorý sa odfotí pomocou fotobúdky FunFace, bude mať na fotografii zvolený grafický element.

Najlepšie na tom všetkom je, že ľudia uvidia vaše logo alebo názov akcie vždy, keď si budú chcieť pripomenúť pekné chvíle z eventu, alebo ich ukážu svojim priateľom a známym.

Zaujala vás táto možnosť reklamy? Tak nám napíšte a rovno sa môžeme porozprávať aj o možnostiach brandingu, vďaka ktorému si vás ľudia zapamätajú.