03 Jan

Tematická svadobná fotostena pre váš veľký deň

Váš Deň D sa blíži závratnou rýchlosťou. Ani sa nenazdáte a je tu - a s ním všetky tie príjemné (a občas aj menej príjemné) starosti, ktoré so sebou organizácia svadby prináša. Najmä ak bude zábava prebiehať v interiéri, nemali by ste zabudnúť na fotostenu.

Počas teplých, letných mesiacov je posedenie pod holým nebom, ideálne v prírode, najlepším zátiším svadobných fotografií. Je to však aj risk, počasie je nevyspytateľné. Počas chladných mesiacov tiež nie je ideálne posielať svadobčanov kvôli fotografiám von. Fotostena je vynikajúce riešenie. Toto sú len niektoré z výhod, ktoré s ňou získate:

Tematicky zapadá do vášho svadobného dňa

Bude sa vaša svadba niesť v duchu vintage? Alebo skôr v rustikálno-romantickom štýle? Prípadne zvažujete čistý, minimalistický štýl? Zlaďte tému so špeciálnou fototapetou z FunFace. Vybrať si môžete z množstva motívov a farebností, ktoré krásne doplnia a rozšíria tému vášho veľkého dňa.

Skombinujte fotostenu a rekvizity

Tematické rekvizity dostanú vaše svadobné fotografie ešte o stupeň vyššie. Nechajte svadobčanov vyblázniť sa pri fotení s rekvizitami a zachytiť nezabudnuteľné momenty, na ktoré budete spomínať celé dekády. Vo FunFace máte k dispozícii desiatky rekvizít od výmyslu sveta, s ktorými budú vaše svadobné fotografie ešte pamätnejšie. 

Svadobná fotokniha priamo na mieste

S fotobúdkou FunFace môžete začať tvoriť svadobnú fotoknihu priamo počas vášho veľkého dňa. A čo je na tom najlepšie? Že si všetky fotografie môžete vytlačiť v neobmedzenom množstve - každý svadobčan bude mať vlastnú fotografiu a svoju si môžete nalepiť priamo do knihy.

Svadba v štýle celebrít

Vedeli ste, že fotobúdku FunFace mali na svadbe aj celebrity a známi športovci? Napríklad Marián Gáborík a Ivana Surovcová, Andrej Sekera a jeho priateľka Katka, Mária Čírová, Zlatica Puškárová s Patrikom Švajdom... a to je len zlomok známych osobností, ktoré využili naše služby. Išli pritom na istotu - vedeli, že FunFace má za sebou viac ako 1200 eventov a svadieb. :)