23 Aug

Tipy ako prispôsobiť fotobúdku pre vašu udalosť

Vďaka fotobúdke budú mať všetci hostia na vašej udalosti nezabudnuteľné spomienky. Ak si však fotobúdku prispôsobíte na svoju udalosť, môže vám pomôcť vytvoriť aj jedinečnú atmosféru, ktorú vďaka fotkám vždy rýchlo pripomeniete. Čo všetko sa dá vo fotobúdke a produktoch, ktoré sa s ňou spájajú prispôsobiť?

Fotopozadie na mieru

Fotopozadie sa objaví na každej vašej fotografii a preto je jeho výber mal byť vašou prioritou. Vybrať si môžete zo širokej ponuky fotopozadí FunFace ale skvelým nápadom je aj návrh vlastného pozadia. Vlastný návrh môžete zladiť s celkovým dizajnom vašej udalosti alebo naňho môžete dať čokoľvek sa vám páči. Animované postavičky na detské oslavy, romantické fotopozadia na svadby ale pokojne aj text vašej obľúbenej piesne. Pozadia na firemných akciách môžu zahŕňať aj logo firmy.

Rekvizity na každú príležitosť

K fotobúdke na každú akciu prinesieme aj množstvo zábavných rekvizít od vtipných nápisov, cez rôzne obrázky až po parochne, či klobúky. Rekvizity si môžete taktiež vybrať a prispôsobiť ich typu vašej udalosti. Univerzálne rekvizity, či tematické rekvizity, výber je len na vás. Pirátske, westernové, lekárske, retro, hippie a mnohé iné rekvizity na tematické párty, či rôzne obrázky trofejí i medailí na športové podujatia, rekvizity na Nový rok ale aj Halloween. Vyberie si každý a z fotiek bude ihneď jasné z akého podujatia sú.

Dizajn fotografií z fotobúdky

Podľa vlastných predstáv si môžete zvoliť aj samotný dizajn fotografií. Vybrať si môžete počet obrázkov na jednej fotke a aj veľkosť vytlačených fotografií. Navyše v rámiku fotky môže byť napísaný akýkoľvek text, či logo, ktoré si budete priať. Na svadobné fotografie je v obľube napríklad text obsahujúci mená ženícha a nevesty a dátum svadby. Na oslavy môžete dať meno oslávenca a vek, ktorý oslavoval ale samozrejme aj čokoľvek iné. Takto dáte fotografiám aj všetkým hosťom jedinečný darček a na danú akciu určite nezabudnú. V prípade výstav či firemných eventov môžete využiť rámik aj na logo firmy, názov produktu, či vaše webové stránky.

Fotoalbum na mieru

Jedným z produktov, ktoré si môžete k FunFace fotoboxu objednať je aj fotoalbum.  Jeho dizajn si môžete sami navrhnúť tak, aby sa dokonale hodil v vašej udalosti. Na svadbu môžete využiť dizajn zo svadobných pozvánok, na baby shower môžete na prednú stranu umiestniť meno bábätka, na firemné oslavy môžete do dizajnu zahrnúť logo firmy, či názov produktov.

Prečo si produkty z fotobúdky prispôsobiť pre svoju udalosť?

Prečo sa naozaj oplatí vytvoriť si unikátny štýl a využiť možnosť prispôsobiť produkty z fotobúdky vašej udalosti?

  • Udalosť môže byť celá zjednotená v rovnakom duchu a v rovnakom dizajne, čo poteší oko každého, kto si potrpí na detaily.
  • Firmy sa vďaka fotografiám môžu odprezentovať a všetci, ktorí si odnesú fotografie či už v tlačenej alebo digitálnej podobe si vezmú reklamu v nenápadnej podobe, ktorú si ešte aj radi budú zdieľať na sociálnych sieťach.