24 Oct

Zábavné fotenie na Váš Vianočný večierok? Áno, FunFace je tu pre Vás!

Vianočné sviatky sú za dverami a s nimi ruka v ruke aj rôzne firemné či súkromné vianočné večierky plné dočervena ladeného interiéru, ozdôb v tvare vločiek a zvončekov, vianočného punču a v pozadí spievajúci Chris Rea o tom, ako cestuje na Vianoce domov. Ale čo by to bolo za trendy vianočnú párty, ak by na nej chýbal zábavný fotobox FunFace?

FunFace je prístroj, ktorý funguje ako fotobúdka, ale bez búdky. Ide o prvú foto-digitálnu novinku na Slovensku. Fotobox FunFace je moderné zariadenie s čistým dizajnom, ktoré je výkonné, flexibilné a zároveň vytvára zábavné fotografie, ktoré si môžete okamžite vytlačiť a poslať na e-mail.

FunFace je jednoducho nevyhnutnosť každej dobrej akcie. Vďaka jeho funkciám a nápadu vytvoríte jedinečnú vianočnú párty, na ktorú vaši hostia nikdy nezabudnú, pretože budú mať zábavu nielen 7 sekúnd po odfotení, kedy im FunFace fotku vytlačí, ale aj pred a počas fotenia. Štýl fotografie vám upravíme vopred na mieru podľa toho, ako si budete priať. Možete si vybrať medzi bláznivou trojfotkou alebo jednofotkou. K trojfotke, ktorá je na výšku, si na okraji zvolíte originálny fotopásik s vami požadovaným textom, dátumom a miestom akcie. Jednofotka na šírku vám umožní flexibilné umiestnenie grafiky kdekoľvek na fotke, grafický fotopásik na mieru a skvelú možnosť upraviť fotky viacerými filtrami hneď po odfotení.

Originálnou urobia vaše fotografie najmä vianočne ladené pozadia a nadrozmerné rekvizity, ktoré vám vieme vyrobiť aj podľa želania. A keďže FunFace je aktívnym účastníkov každej párty a je online, môžete si svoju fotku poslať na e-mail ihneď po fotení a následne zdieľať na vašej obľúbenej sociálne sieti alebo stiahnuť do mobilu či počítača.

Ak teda rozmýšľate, ako a čím spraviť tohtoročný vianočný večierok zaujímavým pre svojich klientov a hostí, určite siahnite po FunFace. Fotobox FunFace s jeho skvelými vychytávkami obzvláštni celú párty a spraví z nej štýlovú akciu, na ktorú sa nezabúda.