FunFace Videobooth 360°

FunFace ako prvý na Slovensku ponúka unikátne 360 stupňové video vďaka FunFace VideoBooth 360°. Dokumentovanie eventov, firemných večierkov, alebo svadieb vďaka tejto technológií nadobudne úplne nový rozmer. FunFace VideoBooth 360° bude iným zážitkom, ako všetky fotenia, ktoré ste doteraz vyskúšali.

Ako funguje FunFace VideoBooth 360°?

Postavíte sa na podstavec a následne sa okolo vás otočí posuvné rameno s kamerou, ktoré urobí video zo všetkých strán. Na podstavec sa zmestí až 5 ľudí, takže si môžete robiť video aj v skupinkách. Vašou úlohou je len postaviť sa na podstavu a robiť pohyby alebo pózy, ktoré chcete mať natočené. O všetko ostatné sa postará FunFace VideoBooth 360°. Pohyblivé rameno s kamerou natočí vaše pohyby v priebehu približne 10 sekúnd z každej strany. Video sa vygeneruje do cca 3 sekúnd od natočenia a následne vám ho môžeme upraviť alebo okamžite odoslať na email.

Následná úprava videa

Vďaka špeciálnemu softvéru do videa vieme pridať animácie, slow-motion efekty alebo hudbu. Rovnako ako pri všetkých ostatných službách od FunFace, aj videá z FunFace VideoBooth 360° obsahujú grafický pásik- branding, kde si môžete zadať vlastný text. Ak chcete pomocou videí prezentovať vašu firmu, môžete tu mať názov, príp. logo spoločnosti. Ak si chcete zapamätať svoj svadobný deň, zadáte si sem meno nevesty a ženícha a dátum svadby. Vďaka týmto úpravám bude video ešte zaujímavejšie a môžete si byť istí, že hostia na vašom večierku z neho budú nadšení a s radosťou ho budú zdieľať aj na sociálnych sieťach.

Kam sa hodí VideoBooth 360°?

VideoBooth 360° je jedinečným zážitkom pre hostí na rôznych typoch akcií. Poteší zamestnancov na firemných akciách, hostí na svadbách, plesoch, či oslavách ale takmer určite zaujme aj návštevníkov veľtrhov alebo promo akcií. Jednoducho sa hodí všade odkiaľ si chcete zachovať príjemné spomienky v podobe krátkych videí. Na VideBooth 360° stačí vyčleniť priestor veľkosti približne 3x3 metre a zábava sa môže začať! Ak si chcete priestor pre VideoBooth oddeliť, môžete využiť aj špeciálne 180° pozadie, avšak atmosféru eventu najlepšie zachytíme pri použití VideoBooth 360° bez akýchkoľvek pozadí.