15 Sep

FunFace nie je len obyčajné fotenie! Aké zábavné produkty môžete využiť?

Plánujete firemný večierok, svadbu alebo akúkoľvek inú akciu na ktorej nesmie chýbať zábava? S FunFace máte na výber mnoho zábavných produktov, ktoré potešia na párty hostí každej vekovej kategórie. Čo všetko patrí do portfólia FunFace?

FunFace fotobox

Základným produktom FunFace je zábavná fotobúdka, vďaka ktorej si všetci hostia odnesú krásne spomienky v tlačenej aj digitálnej podobe. K fotobúdke sú samozrejmosťou aj vtipné rekvizity a fotopozadie, ktoré dokonale dotvárajú atmosféru každej akcie.

Fit Light

Na športový teambuilding, či akúkoľvek akciu s deťmi sa výborne hodí aj Fit Light. Osem blikajúcich senzorov skvele rozhýbe všetkých zúčastnených a otestuje ich reflexy. Kto je najpohotovejší a zvládne rýchlo stlačiť senzor, ktorý práve bliká? Fit Light využijete na každej akcii kde chcete zaradiť aj športovejšie aktivity, či súťaže.

Graffiti TV a Graffiti Wall

Ak chcete, aby hostia otestovali aj svoje umelecké schopnosti alebo jednoducho dodali fotografiám originálny nádych, nezabudnite na Graffiti TV alebo Graffiti Wall.

Graffiti Wall vytvára vernú imitáciu steny, na ktorú sa premietne vaša fotografia. Následne ju pomocou e-spreja môžete upraviť a čokoľvek na ňu dokreslíte alebo dopíšete.

Graffiti TV má podobný princíp ako Graffiti Wall, avšak namiesto steny budete kresliť na obrovskú dotykovú obrazovku. Pri oboch produktoch môžete využiť aj širokú škálu preddefinovaných obrázkov z našej galérie.

FunFace Twist 360

Hostia, ktorí nevedia aké pózy zvoliť na fotenie si môžu pomôcť aj vďaka FunFace Twist. Interaktívna točňa na ktorú sa zmestia až traja ľudia sa počas fotenia otočí o 360 ° vďaka čomu budete mať zábery z viacerých uhlov.

Matrix 3D

Sú pre vás fotky už nuda a chcete vyskúšať niečo nové? Potom je tu pre vás Matrix 3D. Pohyblivá animácia s 3D efektom, ktorá okamžite zaujme aj na sociálnych sieťach. Animácia vznikne vďaka siedmim fotoaparátom, ktoré vás naraz odfotia z rôznych uhlov. Animáciu následne dostane na svoj email a 7 fotografií si môžete nechať vytlačiť.

Videobooth

Najnovším produktom, ktorý záznam z vašej akcie jednoznačne odlíši od ostatných je Videobooth. Pohyblivé rameno v priebehu pár sekúnd natočí vaše pózy i pohyby a následne vám vygenerujeme krátke video, ktoré si na mieste môžete aj upraviť. Pridať sa dajú rôzne animácie, slow motion či hudba. Krátke videá zachytia atmosféru každého eventu naozaj autenticky.

FunFace Dance

Ďalším produktom ktorý hostí na akcii rozhýbe je FunFance Dance. Zábavu rozprúdia animované postavičky, ktoré na obrazovke prevedú svoje tanečné schopnosti. Hostia na párty budú mať úlohu, čo najlepšie dané pohyby napodobniť. Všetko nakoniec vyhodnotia kamery, ktoré všetky pohyby pozorne sledujú.

Printka

Pre všetkých nadšencov Instagramu je ako stvorená Printka. Stačí pre svoju akciu zvoliť jedinečný hashtag a všetci hostia si môžu na Printke vytlačiť fotky, ktoré s daným hashtagom zverejnia na Instagrame. Prečo fotky nechávať len v online priestore, keď ich môžete mať aj na nástenke, či v denníku?